Van Haber © 2019 - 2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Gürpınar Belediyesinden “iftarımı paylaşıyorum” kampanyası

Gürpınar Belediyesinden “iftarımı paylaşıyorum” kampanyası

Gürpınar Belediyesi ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla “İftarımı Paylaşıyorum” iyilik projesini başlattı.

Van Haber Van Haber - - 1 dk okuma süresi
22 0

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde başlatılan proje kapsamında ihtiyaç sahibi aileler ile hayırsever vatandaşlar arasında iyilik köprüleri kurulacak.

Sosyal projelerine bir yenisini daha ekleyen Gürpınar Belediyesi “İftarımı Paylaşıyorum” kampanyası ile ihtiyaç sahibi ailelerin ramazan ayı boyunca iftar yemeği ihtiyacını askıda yemek ile karşılayacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Ramazan ayının paylaşma ruhunu kalplere işlemek için “İftarımı Paylaşıyorum” kampanyasını başlattıklarını belirtti.

İhtiyaç sahipleri ile hayırseverler arasında iyilik köprüleri kuracaklarını kaydeden Başkan Tanış, “Belediye öncülüğünde hayırseverlerin katkısıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmanın gayreti içerisindeyiz. Bunun içinde çalışmalarımıza başlayarak salgının olumsuzluğundan vatandaşlarımızın etkilenmesini azaltarak ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşlik iklimini yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Allah’ın izniyle gönül belediyeciliğine yakışacak şekilde ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın yüreklerine dokunmaya devam edeceğiz.”

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir