Van Haber © 2019 - 2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Gürpınar Belediyesi 100. Yıl Voleybol Turnuvası şampiyonu belli oldu

Gürpınar Belediyesi 100. Yıl Voleybol Turnuvası şampiyonu belli oldu

Van Haber Van Haber - - 2 dk okuma süresi
92 0

Van’ın Gürpınar Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen Voleybol Turnuvası final maçlarıyla sona erdi.

Gürpınar Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete alınan Değirmendüzü Kapalı Spor salonunda oynanan final maçında Değirmendüzü Spor- Kardeşler Birlik Spor takımını 2-0 mağlup ederek, voleybol turnuvasının şampiyonu oldu.

Turnuvanın üçüncülük maçında ise Hoşab Spor, Hastanespor takımını 2-1 yenerek üçüncü oldu. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Vural İnal, İlçe Tarım Müdürü Yakup Ayten verdi.

Başkan Tanış, bu tür sportif etkinliklerin birlik ve beraberlik ortamını pekiştirdiğini ifade ederek, “İlçemizde geleneksel hale getirdiğimiz Futbol turnuvasının ardından voleybol turnuvamızın da bugün finalini gerçekleştirdik. Cumhuriyetimizin 100. yılına girerken böyle bir sportif etkinlik yapmak bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Turnuvamız boyunca dostça kardeşçe güzel maçlar izledik. Turnuvamıza katılan tüm takım ve sporcuları tebrik ediyorum.” dedi

Final maçını İlçe Emniyet Amiri Ömer Yaylacı, Belediye Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Güngör ve çok sayıda vatandaş izledi.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir