Van Haber © 2019 - 2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Başkan Tanış: “Yatırımlarla Hoşab Mahallesinin çehresini değiştireceğiz”

Başkan Tanış: “Yatırımlarla Hoşab Mahallesinin çehresini değiştireceğiz”

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Hoşab Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Van Haber Van Haber - - 2 dk okuma süresi
14 0

Cuma ziyaretleri kapsamında esnaf ve mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Tanış, Hoşap projesiyle ilgili bilgilendirme yaptı. Hoşab’ın çehresini değiştirecek proje için son kontrolleri gerçekleştiren Başkan Tanış, süreçle ilgili yol haritasını vatandaşlarla paylaştı.

Hoşab mahallesinde planlanan istihdama yönelik fabrika için yer ve zemin etüdünde inceleme yapan Başkan Tanış, beraberindeki birim müdürlerine çalışmaların hızlandırılması yönünde talimat verdi. Başkan Tanış daha sonra korona virüs salgını ve aşılama süreciyle ilgili Hoşab Aile Sağlık merkezinde yetkililerden bilgi aldı.

Göreve geldikleri ilk günden bu yana Hoşab Mahallesine ayrı bir önem verdiklerini belirten Başkan Tanış, yapılacak yatırımlarla Hoşab’ın potansiyelini ortaya çıkacağını ifade etti.

Başkan Tanış, “Hoşab projesi ve akabinde istihdama yönelik yatırımlarımız ile bu tarihi mahalleyi gün yüzüne çıkaracağız. Bu süreçte vatandaşlarımızdan sabır ve destek bekliyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra mega projelerle de ilçemize sayısız eser bırakma gayretindeyiz. Bu yolda AK Parti hükümetimizin desteğiyle yerel ve merkezin gücünü birleştirerek hizmet üretmeye devam edeceğiz.”

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir