Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Van Haber
 4. »
 5. Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Artırılır?

Youtube İzlenme Sayısı Nasıl Artırılır?

Van Haber Van Haber - - 2 dk okuma süresi
17 0

Youtube video izlenme sayısı artırma noktasında sizlere püf noktaları vermeye çalışacağız. Hangi yöntemlerle izlenme sayısı artırmayı artırabilirsiniz ve neler yapılmalıdır bu sorulara cevaplar arayacağız.

Kanallarda sürekli paylaşımlar yapıyorsunuz fakat izlenme sayınız oldukça düşük olması işten soğutmaya yarayabilir bu nedenle doğru adımlar, doğru strateji ile izlenme oranını yükseltmeyi amaçlayabilirsiniz.

 • Arama etiketleri arama kelimeleri önemlidir siz arama yaparken hangi arama kelimelerini kullanıyorsunuz bunlar önemlidir ve buna göre kelimeler kullanarak video izlenme sayısını artırmak için kendinizin aradığı kelimeleri kullanın.
 • Videolarınızda doğru kategorilerde yoğunlaşmalısınız seçtiğiniz kategorilerde doğru isim vermek izlenme sayısını artıracaktır.
 • Kanalınızı evrensel olarak yayınlamayı düşünün daha önceki konularımızda altyazı oluşturma konusunda bilgi vermiştik, daha fazla kitleye ulaşmak için altyazılar ekleyerek farklı ülkelerde de izlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Videolarınız tamamen özgün içeriklerde olmasına dikkat ediniz.
 • Yabancı videoları editlemek suretiyle özgünleştirin farklı etiketlerle yabancı kullanıcıları Kanalınıza çekebilirsiniz. Böylece kanalın izlenme suresini ve para kazanmasını arıtabilirsiniz.
 • Yerli veya yabancı popüler, güncel haberleri kanalınızda özgünleştirerek paylaşabilirsiniz.

Youtube video izlenme sayısı artırma noktasında sizlere püf noktaları vermeye çalıştık. Hangi yöntemlerle izlenme sayısı artırmayı artırabilirsiniz ve neler yapılmalıdır bu sorulara cevaplar aradık.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir