Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Nuri Mehmetbeyoğlu’ndan yaralanan askere geçmiş olsun ziyareti

Nuri Mehmetbeyoğlu’ndan yaralanan askere geçmiş olsun ziyareti

Van Haber Van Haber - - 2 dk okuma süresi
14 0

Pençe-Kaplan Operasyonu’nda geçirdiği helikopter kazası sonucu yaralanan Uzman Erbaş İdris Acar’a, Erciş Kaymakamı ve Erciş Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu tarafından geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak’ın kuzeyinde halkın ve hudutlarımızın güvenliğini tehdit eden PKK ve diğer terörist unsurları etkisiz hale getirmek amacıyla Pençe-Kaplan Operasyonu gerçekleştiriliyor. Bu operasyonda Van’ın Erciş ilçesi nüfusuna kayıtlı Uzman Erbaş İdris Acar, geçirdiği helikopter kazası sonucu yaralandı.

İlk müdahalesi Şırnak Devlet Hastanesinde yapılan ve ameliyat olan Uzman Erbaş Acar, daha sonra Erciş’teki ailesinin yanına getirildi. Bir süredir evinde dinlenen İdris Acar’ı, Erciş Kaymakamı ve Erciş Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu ziyaret etti. Acar ile bir süre görüşen Kaymakam Mehmetbeyoğlu, kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Milletimizin yiğit ve kahraman evlatlarının, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için mücadele etmeye devam edeceklerini belirten Kaymakam Mehmetbeyoğlu, “Biz kendileriyle gurur duyuyoruz. Rabbim inşallah bundan sonraki süreçte kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm neferlerine en ufak bir zeval vermesin. Başarılarını daim etsin” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Uzman Erbaş İdris Acar ise Kaymakamımız ve Erciş Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu’na teşekkürlerini iletti.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir