Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Erciş Vefa Grubu şehit ailelerinin bayramını kutladı

Erciş Vefa Grubu şehit ailelerinin bayramını kutladı

Van Haber Van Haber - - 1 dk okuma süresi
21 0

Erciş Kaymakamlığı tarafından kurulan Erciş Vefa Sosyal Destek Grubu, Erciş İlçesi’ndeki şehit ailelerini ziyarette bulunarak bayramlarını kutladı.

Erciş İlçesi Koronavirüs salgını sürecinde kurulan Erciş Vefa Sosyal Destek Grubu faaliyetlerine bayramda da aralıksız  devam ediyor. Salgın süresince ve Ramazan ayında sokağa çıkamayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların her türlü talep ve ihtiyaçlarını gideren Erciş Vefa Sosyal Destek Grubu, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde 7’den 77’ye herkesin yardımını koştu.

Vatandaşların gıda, ilaç başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarını gideren Vefa Grubu, vatandaşların yaşlılık, emeklilik, engelli maaşları gibi aylık maaşlarını da çekip evlerinde teslim etti. Ramazan Bayramı dolayısıyla çalışmalarına aralıksız devam eden Erciş Vefa Grubu, ilçedeki şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Ziyaret sırasında Erçiş Kaymakamı ve Erciş Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu’nun selamlarını ve bayram tebriğini ileten grup, şehit ailelerine bayramlık hediyeler de takdim etti.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir