Van Haber © 2019 - 2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Vanspor’a koronavirüs testi yapılacak mı?

Vanspor’a koronavirüs testi yapılacak mı?

Van Haber Van Haber - - 2 dk okuma süresi
24 0

Koronavirüs salgınıyla birlikte Türkiye liglerinde bir çok kulüp oyuncu ve idari personeline test yaptırırken, Vanspor’dan konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile birlikte spor camiasından bazı isimlere yapılan testler pozitif çıkmıştı. Bununla beraber bir çok Süper Lig kulübü oyuncularını ve idari personelini testlerden geçirerek peş peşe kamuoyu açıklaması yaptı.

VANSPOR TEST YAPTIRACAK MI?

Futbolda yakın temasın varlığından dolayı kulüpler oyuncu ve personel sağlıklarını ön plana çıkararak İl Sağlık Müdürlüğü’ne test başvurusunda bulunuyor. Vanspor Kulübü’nün test için bir başvurusunun bulunup bulunmadığı konusunda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.  Üllkemizde koronavirüs vakasına rastlanılmasının ardından temsilcimiz çoğu takımın aksine erteleme maçıyla birlikte iki karşılaşma için sahaya çıkmıştı.

ALT LİGLERİN SAĞLIĞI YOK MU?

Süper Lig ekiplerinin teker teker koronavirüs testlerine sokulmasının ardından alt liglerde mücadele veren takımların nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Sağlığın önemine dikkat çeken bir çok kişi Süper Lig kulüplerine uygulanan testin tüm alt liglerdeki kulüplerde de gerçekleştirilmesini talep ediyor.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir