Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Van’da pedallar 15 Temmuz şehitleri için çevrildi

Van’da pedallar 15 Temmuz şehitleri için çevrildi

Van Haber Van Haber - - 2 dk okuma süresi
14 0

Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen “Şehitlerimiz Anısına Pedalla” bisiklet turunun startını verdi.

Van Beşyol Valilik önünden başlayıp İskele 15 Temmuz Şehitler Parkında son bulan etkinlik kapsamında Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ve sporcular katıldı.

Yaptığı açıklamada; 15 Temmuz’un önemine dikkat çeken Vali Bilmez,  “15 Temmuz’u unutmamak adına bu etkinliği organize eden ve katılım sağlayan gençlerimizi tebrik ediyorum. Rabbim bir daha aynı günleri toplumumuza yaşatmasın. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi huzurumuzu da daim eylesin. Gençlerimizi tebrik ediyorum. Hayatlarının her anında yollarının bahtlarının açık olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyor, hepsini kutuluyorum. Bu vesileyle başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize de aileleriyle birlikte sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.

Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, konuşmasının ardından bisiklet turunun startını verdi.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir