Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Nedir ?
 4. »
 5. Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Van Haber Van Haber - - 4 dk okuma süresi
35 0

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar hangileridir? Gelişmekte olan teknoloji ile beraber, bankaların sistemlerinde de bazı değişimler ve gelişimler yaşanmaktadır. Acil nakit ihtiyacı doğduğu zaman bankaya gitmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde çevrimiçi kredi alınabiliyor.

Aynı zamanda EFT ve havale işlemleriniz için de cep telefonları ve bankaların mobil uygulamaları sıklıkla tercih edilir. Şimdi, şubeye gitmeden kredi imkânı sunan bankalar hangileri sorusunun cevabına bakalım. Banka isimleriyle birlikte bankaların çağrı merkezi telefon numaraları bilgilerini de bulabilirsiniz.

Garanti Bankası

Bize acil ihtiyaç kredisi lazım diyen bireylere özel Garanti Bankası, çevrimiçi kredi yöntemiyle beraber %1,29 faiz ve 48 aylık vadeler ile birlikte kredi hizmeti sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine giriş yaparak bir başvuru formu açmaktır. Sizden talep edilen tek bilgi, T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızdır.

Garanti bankası 2019 yılında isim değiştirerek yeni adıyla Garanti BBVA olarak hizmet vermektedir.

 • Garanti Bankası müşteri hizmetleri: 444 0 333
 • Web sitesi: www.garantibbva.com.tr

İş Bankası

İş bankası iş cep ile 25 bin TL’ye kadar acil ihtiyaç kredisi verilebilmektedir. Garanti Bankası’nda olduğu gibi genel anlamda işleme alınan faiz oranı %1,29 ve vade üst limiti de 48 aydır. Cep telefonunuzdan oldukça hızlı bir şekilde başvuru oluşturmak için; nakit yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranız ve ardından bir boşluk daha ile kredi miktarını, yine bir boşluk ile aylık net gelirinizi doğru bir şekilde yazıp 4402’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

 • Türkiye İş Bankası Müşteri hizmetleri: 0850 724 0724
 • Web sitesi: www.isbank.com.tr

QNB Finansbank

QNB Finansbank sizleri birden çok karışık evrakla ve dosyalarla uğraştırmadan %1,26 faiz oranı ile kredinizi cep şubeniz üzerinden sağlamaktadır.

 • QNB Finansbank müşteri hizmetleri: 0850 222 0900
 • Web sitesi: www.qnbfinansbank.com

Vakıfbank

Vakıfbank’ın internet üzerinden verdiği ihtiyaç kredisinin faiz oranları %1,30 ila %1,75 aralığında değişiklik gösterebilmektedir. Başvuru için Vakıfbank’ın resmi internet sayfasına giriş yapılması gerekmektedir.

 • Vakıfbank müşteri hizmetleri: 0850 222 0724
 • Web sitesi: www.vakifbank.com.tr

Akbank

Akbank’tan kredi çekme özelliklerinin en başında, aylık olarak ödemeniz gereken kredi borcunuzun aylık gelirinizi aşmamasıdır. Bu krediye 48 ay vade olanağı ve %1,45 faiz oranı ile birlikte sahip olabileniz mümkündür. Başvuru için kredi, TC kimlik numaranızı aralarında birer boşluk bırakarak 4425’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Ayriyeten maksimum 25 bin TL üst sınırı bulunmaktadır. Finansbank cep şubesi kullanmayanların, TC kimlik numaralarını yazıp 5030’a kısa mesaj atmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir