Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Gürpınar Belediyesi araç filosunu güçlendirmeyi sürdürüyor

Gürpınar Belediyesi araç filosunu güçlendirmeyi sürdürüyor

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın girişimleri sonrasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2020 model çöp kamyonu ve toplam 183 adet çöp kovası Gürpınar Belediye'sine hibe edildi.

Van Haber Van Haber - - 1 dk okuma süresi
18 0

Gürpınar Belediyesi tarafından teslim alınan çöp kamyonu, Belediye Başkanı Hayrullah Tanış öncülüğünde düzenlenen tören sonrasından belediyenin araç filosuna dâhil edildi.

Gürpınar’ı daha temiz ve yaşanılabilir bir ilçe haline getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını anlatan Başkan Tanış, yaptığı konuşmada“İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi üretmeye devam ediyoruz. Her alanda yürüttüğümüz çalışmalarla beraber yaptığımız girişimler sonucu, tamamı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibesi olan sıfır km çöp toplama aracımızı ve 183 adet çöp kovasını teslim aldık. Her şey daha temiz ve daha yeşil bir Gürpınar için. Bu anlamda desteğini bizden esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Bey’e teşekkür ediyor, yeni aracımızın ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir