Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Gürpınar Belediyesi Anneleri unutmadı

Gürpınar Belediyesi Anneleri unutmadı

Gürpınar Belediyesi Anneler Günü nedeniyle ilçedeki annelere yönelik kültür gezisi düzenledi.

Van Haber Van Haber - - 1 dk okuma süresi
37 0

Gezi öncesi kıl çadırında kahvaltıda bir araya gelen annelere karanfil hediye edildi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen programda kadınlar daha sonra Van Müzesini ziyaret etti.

Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin gününü kutlayan Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, kadınların günlük hayatın telaşından, koşuşturmasından biraz olsun uzaklaştırmak, nefes almaları için program düzenlediklerini söyledi.

Her yaştan ve her kesimden insanlara yönelik kültür gezilerinin devam edeceğini belirten Başkan Tanış, “Doğumumuzdan itibaren desteklerini bizlerden esirgemeyen, hayatımızın her aşamasında yanımızda olan annelerimiz için ne yapsak az. Onların hayır duaları çalışma azmimize güç katıyor. Gürpınar Belediyesi olarak özellikle çocuklar ve kadınlara yönelik kültürel gezilerimiz yıl boyunca sürecektir” dedi.

Geziye katılan anneler kendilerine bu imkanı tanıyan Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’a teşekkür ederek “Gezi programı boyunca her detayı bizim için düşünen Gürpınar Belediyesi ekiplerine ve Başkan Bey’e teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun” dediler.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir