Van Haber © 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Galatasaray’da İki Pozitif Şoku!

Galatasaray’da İki Pozitif Şoku!

Van Haber Van Haber - - 2 dk okuma süresi
24 0

Galatasaray 2020 2021 yeni sezon hazırlıkları yaparken hiç beklemedikleri bir durum ile karşı karşıya geldiler. Galatasaraylı futbolcular antrenmanlarını sürdürürken kendi içerlerinden iki futbolcunun koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bu kapsam tüm takım ve taraftarlar arasında büyük bir endişe dalgası yayıldı. Haberlerde de çıkan bilgilendirmelerin üzerine bu konu üzerine yoğunlaşan medyaya da gerekli bilgilendirmeler yapıldı.

Galatasaray bünyesinde hızlı ve düzenli bir çalışma sürdürülürken ve idmanlara ek olarak belirli maçlar yapılırken çıkan koronavirüs vakası hazırlık aşamasında olan takımı ve teknik direktörü biraz gerse de bu konu hakkında yapılan açıklamalar da içimizi rahatlattı. Çünkü verilen bilgilere göre takım içerisinde sadece iki futbolcunun koronavirüs testi pozitif.

Galatasaray Koronavirüs Duyurusu Yaptı!

Galatasaray kendi içerisinde çıkan koronavirüs durumuna karşılık olarak tüm takıma, teknik ekiplere ve başkanlara gerekli testleri yaptılar. Bu kapsam da çıkan sonuçlar gerçekten de iç rahatlattı. Çünkü sonuçlar temiz. Sadece iki futbolcuda korona testlerinde pozitiflik durumu söz konusu;Bu kapsamda koronavirüs testi pozitif çıkan futbolcuların da hızlı bir şekilde tedavilerine başlandı. Gerekli karantina sağlanarak futbolcularımızın sağlık durumları da sıkı bir şekilde kontrol altında tutuluyor. Takım içerisindeki diğer oyuncularsa hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor ve bu kapsamda grup içi motivasyonu düşürmeden, güçlü bir şekilde yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyorlar. İlerleyen günlerde bazı idman maçlarına da katılacaklar.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir