Van Haber © 2019 - 2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Erciş’te her yer dezenfekte ediliyor

Erciş’te her yer dezenfekte ediliyor

Van Haber Van Haber - - 1 dk okuma süresi
18 0

Erciş Belediye Başkanlığı, küresel bir tehdit olan koronavirüse karşı başlattığı temizlik ve dezenfekte çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Cadde, sokak ve çöp konteynerlerini, toplu taşıma duraklarını deterjanlı sularla yıkayan ve ilaçlayan ekipler, bir yandan da cami, kurum ve kuruluşları dezenfekte ediyor. Koronavirüse karşı alınan önlemleri artıran Erciş Belediyesi, dezenfekte işlemlerini vatandaşların yoğun bulunduğu cadde ve sokaklarda da sürdürüyor. Erciş Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından cadde ve sokaklar deterjanlı sularla yıkanarak, dezenfekte ediliyor.

Koronavirüsle mücadele kapsamında çöp konteynerlerinin de önce içi ve dışı yıkanıyor, ardından virüs ve bakterilere karşı ilaçlama işlemleri yapılıyor. Erciş Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından , ibadethaneler, kurum ve kuruluşlar ,caddeler, sokaklar tüm toplu kullanım alanlarında yoğun bir çalışma ile dezenfeksiyon işlemleri tüm hızıyla sürdürülürken, İlçemiz ‘de dezenfekte işlemleri mesai içi, mesai sonu ve hafta sonları da vardiyalı gerçekleştiriliyor.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir