Van Haber © 2019 - 2024 Tüm hakları saklıdır.

Van Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Van Haber
  4. »
  5. Erciş’te dezenfektan otomatları yerleştirildi

Erciş’te dezenfektan otomatları yerleştirildi

Van Haber Van Haber - - 1 dk okuma süresi
15 0

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Erciş Kaymakamlığı girişi ile merkez caddede bulunan bazı noktalara sensörlü dezenfektan otomatları yerleştirildi. Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri MEHMETBEYOĞLU ‘nun verdiği talimatlarla vatandaşların yoğun olarak kullandıkları Kaymakamlık binası önü ve belirlenen caddelere sensörlü el dezenfektan otomatları yerleştirildi.

Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri MEHMETBEYOĞLU yaptığı açıklamada; Koranavirüse karşı ilçemizde  gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirterek, “Koronavirüsle mücadele kapsamında, Sağlık Bakanlığımızın belirlemiş olduğu hizmet standartları çerçevesinde, şehrimizin farklı noktalarına el dezenfektanı koyuyoruz. Bunun için de en yoğun bölgeleri seçtik. 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın da evlerini ziyaret ederek, ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Bu arada vatandaşlarımızın evden çıkmamalarını da tavsiye ediyoruz” dedi.

Diğer yandan MEHMETBEYOĞLU, vatandaşlarımızın yeni tip koronavirüsü (Covid-19) ile mücadele kapsamında  yetkililer tarafından yapılan  uyarıları dikkate almaları konusunda  uyarılarda bulundu.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir